Kredyt gotówkowy Alior Banku

Oprocentowanie: od 9,99% | Okres: do 120 miesięcy | Kwota: do 150 tys. zł
Kredyt gotówkowy Alior Banku

Alior Bank ma w swojej ofercie kilka atrakcyjnych kredytów, jedną z takich ofert jest kredyt gotówkowy, z ratą 22 złote za każde pożyczone 1000 zł. Oferta ta ma bardzo jasne zasady, a kredyt gotówkowy Alior Bank jest łatwo osiągalny, zarówno pod względem warunków formalnych, jak i dostępu do banku.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy Alior Banku, można złożyć wniosek w dowolnym oddziale banku albo po prostu złożyć wniosek przez Internet, w którym wystarczy podać tylko nieliczne informacje personalne oraz finansowe, a na tej podstawie bank bardzo szybko dokonuje wstępnej decyzji kredytowej, a następnie kontaktuje się z wnioskodawcą i informuje o wstępnej decyzji oraz dokładnie określa jakie należy wykonać następne kroki, aby otrzymać kredyt.

Aby zwiększyć zdolność kredytową możliwe jest złożenie wniosku kredytowego jednocześnie przez trzy osoby, spokrewnione ze sobą lub całkowicie obce. Wysoka zdolność kredytowa w przypadku Alior bank jest bardzo istotna, gdyż kredyt gotówkowy o jaki można się starać to aż 150 tys. złotych, jak na kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń i bez żyrantów to bardzo wysoka kwota, a w połączeniu z możliwym długim okresem spłaty, który w przypadku Alior Banku może wynosić nawet 10 lat oraz oprocentowaniem, które wynosi 9,99%, kredyt gotówkowy ten może być bardzo atrakcyjny ze względu na niską ratę.

Alior Bank wychodzi ponadto z ofertą specjalną do niektórych grup zawodowych, jak nauczyciele, lekarze, prawnicy. W przypadku tych grup zawodowych nie wymagane jest żadne zaświadczenie o zatrudnieniu ani zarobkach, a dodatkowo prowizja jest zerowa, a środki udzielane w kilka godzin. Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa Alior Bank daje możliwość wykupienia bardzo atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych.

Dodaj komentarz