Citi Handlowy: kredyt gotówkowy

Oprocentowanie: od 9,99% | Okres: 9-84 miesięcy | Kwota: do 120 000 zł
Citi Handlowy: kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy City Banku Handlowego, to proste zasady, minimum formalności oraz szybkość otrzymania środków. Aby otrzymać kredyt w wielu przypadkach wystarczy tylko dokument tożsamości oraz zaświadczenie o zatrudnieniu. Bank wychodzi na przeciw potrzeb większości obywateli i akceptuje w zasadzie dochody z wszelkich możliwych źródeł, zarówno krajowych jak i z każdego innego kraju, nawet gdy nie są to dochody w złotówkach, ani nie są wpłacane na konto w Polsce. Natomiast w przypadku stałych klientów banku, na ogół wystarczy tylko dokument tożsamości, aby otrzymać kredyt gotówkowy.

Wszystkie informacje na temat otrzymania kredytu oraz wszelkie wstępne informacje kredytowe, można otrzymać internetowo, po uprzednim pozostawieniu swoich danych albo też podczas wizyty w placówce. Od momentu decyzji do momentu otrzymania kredytu, nie mija więcej niż 24 godziny, a często to tylko kilka godzin. Kredyt gotówkowy jest łatwo dostępny, a jego przyznawalność wysoka.

Oprocentowanie tego kredytu to 9,99%. Kredyt może być udzielany od kwoty 2 tyś, natomiast maksymalna kwota kredytu to nawet 120 tys zł. Okres kredytowania też jest bardzo atrakcyjny, gdyż może wynosić od 3 miesięcy aż do 7 lat. Kredyt gotówkowy City Banku może być przeznaczony na dowolny cel, w tym również może być udzielony jako kredyt konsolidacyjny, na spłatę innych kredytów bankowych. Istnieje także możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu a także możliwe jest skorzystanie z „programu korzyści”, dzięki czemu możliwe jest otrzymanie pomocy w trudnych przypadkach losowych.

Dodaj komentarz