Kredyt mieszkaniowy Polbank EFG

Oprocentowanie: | Okres: do 40 lat | Kwota: do 1 mln zł
Kredyt mieszkaniowy Polbank EFG

Polbank ma w swojej ofercie bardzo interesującą propozycje kredytu hipotecznego, o nazwie Elastyczny Kredyt Hipoteczny, nazwa jest bardzo trafnie dobrana, bowiem w ramach tej oferty można dopasować raty kredytu w zależności od potrzeb i możliwości. Przy doborze odpowiedniego dla siebie kredytu elastycznego, można skorzystać z opcji „pakietu korzyści”.

Pakiet ten umożliwia uzyskanie niższej raty kredyty hipotecznego a także korzystanie z innych produktów bankowych na bardzo atrakcyjnych warunkach. Polbank daje możliwość dostosowywania rat kredytu do możliwości, przez cały okres kredytowania. Już po 12 zapłaconych ratach, można zmienić wysokość raty miesięcznej, obniżając ją nawet o 50% lub podwyższając nawet do 200%, a raz w roku bez jakichkolwiek konsekwencji można raty wcale nie zapłacić, korzystając z kredytowych wakacji. Polbank akceptuje dochody z różnych źródeł, nie musi to być tylko umowa o pracę, na czas nieokreślony, może to być kontrakt, umowa-zlecenie, emerytura albo własna działalność gospodarcza.

Kredyt hipoteczny może być przeznaczony na zakup działki budowlanej, starego lokalu, lub nowo-budowanego oraz na remont lub rozbudową albo też na refinansowanie kredytu hipotecznego w innym banku. Kredyt hipoteczny Palbanku, co warto zaznaczyć, może być również przeznaczony na spłatę innych kredytów, np. kredytu samochodowego czy gotówkowego. Kredyt Hipoteczny oraz Konsolidacyjny Kredyt Domowy mogą być wzięte w minimalnej kwocie 30 tyś a maksymalnej 1 miliona a okres kredytowania może wynosić od 3 miesięcy do 40 lat. Kredyty mogą być udzielona w złotówkach albo euro.

Dodaj komentarz