Kredyt mieszkaniowy PKO BP

Oprocentowanie: | Okres: do 40 lat | Kwota: do 100% wartości nieruchomości
Kredyt mieszkaniowy PKO BP

Bank PKO BP dzięki swojej ofercie kredytu Własny Kąt daje możliwość spełnienia marzeń o własnym mieszkaniu, niemalże każdemu. Nie trzeba nikomu tłumaczyć jak ważne jest posiadanie własnego „kąta” i jak trudno zorganizować środki na zakup własnego lokalu. Bank PKO BP przedstawił bardzo atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego, która w promocji 4 zera, stanowi najlepszą ofertę kredytu hipotecznego na rynku. W promocji 4 zera, prowizja za udzielenie kredytu to zero procent, a opłaty za wcześniejszą spłatę, za przewalutowanie oraz za kontrolę inwestycji, przed wypłaceniem kolejnej transzy kredytu to zero złotych! Dzięki promocji 4 zera, ale nie tylko dlatego, kredyt Własny Kąt jest jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie.

Oczywiście nic nie dzieje się bez powodu. W przypadku kredytu hipotecznego banku PKO BP popularność dało mu kilka wartościowych cech. Pierwszą jest możliwość kredytowania nieruchomości do 100% jej wartości, czyli bez konieczności wpłacania „części własnej” jak w przypadku wielu ofert kredytów hipotecznych. Poza tym możliwe jest wzięcie kredytu, na bardzo długi okres, który w tym wypadku to aż 40 lat, a oprocentowanie może być indywidualnie negocjowane. Poza tym możliwe jest nie płacenie raz w roku jednej raty i wzięcie wakacji kredytowych oraz możliwa jest karencja w spłacie kapitału przez 36 miesięcy, co na pewno pomoże każdemu nabrać płynności finansowej.

Kredyt ten ma jeszcze inną zaletę, może być udzielany w kilu walutach, w zależności od decyzji kredytobiorcy. Kredyt może być udzielony w złotych, w euro, dolarach amerykańskich, a także frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich. Przy udzielaniu kredytu bank ogranicza formalności do minimum, często bank sam załatwia sprawy wieczysto-księgowe. Ponadto 20% kwoty kredytu może być przeznaczone na dowolny cel, inny niż zakup nieruchomości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.