Kredyt mieszkaniowy Pekao SA

Oprocentowanie: | Okres: do 30 lat | Kwota: do 100% wartości nieruchomości
Kredyt mieszkaniowy Pekao SA

Bank Pekao SA wychodzi na przeciw klientom, którzy poszukują środków na zakup domu lub mieszkania, albo też na zakup działki budowlane lub nawet domku letniskowego i garażu. Standardowa oferta kredytu hipotecznego Banku Pekao SA umożliwia zrealizowanie swoich planów, bez konieczności posiadania wkładu własnego, wystarczy tylko kwotę odpowiadającą wkładowi ubezpieczyć. Kredyt hipoteczny nie musi być udzielany w złotówkach, a ponadto Bank Pekao SA akceptuje dochody uzyskiwane w euro i dolarach amerykańskich oraz umożliwia wzięcie kredytu w tych walutach. Ze środków, z otrzymanego kredytu można opłacić wszelkie opłaty „okołokredytowe” czyli różne koszty poniesione w związku z wyceną nieruchomości lub gruntów, albo też koszty notarialne. Kredyt hipoteczny Pekao SA może być spłacany przez wiele lat, dla kredytów w złotówkach, możliwe jest wzięcie tegoż kredytu nawet na 30 lat, a w przypadku euro i dolarów na 20 lat.

Bank Pekao SA daje także możliwość zaciągnięcia kredytu z dopłatą, jest to aktualnie oferowany promocyjny kredyt hipoteczny „Rodzina na swoim”. Dzięki tej wspaniałej ofercie, można kupić swoje pierwsze mieszkanie lub dom i płacić przez pierwszych 8 lat, tylko 50% odsetek. Kredyt z dopłatami realizowany jest w ramach programu rządowego, przez co nie dość, że rata może być niższa o 50% odsetek, ale także kredyt ma bardzo wysoką przyznawalność oraz może być zaciągnięty nawet na 30 lat. Można wybrać opcję kredytu z marżą 0,7 % oraz  prowizją 1%, ale  można  także wybrać opcje z prowizją 0,75 %, i marżą 1%, w zależności od decyzji kredytobiorcy, który wybiera opcję dopasowaną do swoich możliwości.

Jednocześnie z otrzymanie kredytu hipotecznego, kredytobiorca otrzyma konto osobiste, w ramach którego jest ubezpieczenie NW oraz pakiet assistance.

Dodaj komentarz